تبلیغات
تیم ترویج زبانشناسی - مطالب دی 1393

شورینی و شیرینی

چهارشنبه 24 دی 1393 22:35
طبقه بندی:واژه‌پردازی، واژه‌شناسی، 

شیرینی فروشیا رو که دیدین. هم آجیل میفروشن هم شیرینی هم شکلات.

 یه شیرینی فروشی تو کرج تو تبلیغات محیطیش زده : قنادی فلان، شیرینی و شورینی!!!در شامگاه 24 دی 1375 ، دستانی پلید  با قساوتی ددمنشانه جان پاک انسانی شریف و دانشمندی بی همتا را فسرد. انگیزه کشتن استاد احمد تفضلی متخصص زبانهای باستانی دانشگاه تهران هیچگاه مشخص نشد، اما بی گمان ماه پشت ابر نخواهد ماند و روزی حقیقت آشکار خواهد شد. به امید آنکه کم حافظه نباشیم و همیشه در پی حقیقت باشیم. ولو به قیمت جان شیرین.نشانی دانشکده :
جنت آباد جنوبی، بین بزرگراه کاشانی و همت، چهارراه سمرقند


 دانلود رایگان مقالات و ارسال مقالات به مجله ی  انجمن زبانشناسی آسان شد :

برای ورود به سامانه این مجله اینجا را کلیک کنید

با پیوستن مجله زبان و زبان­شناسی به سامانه یکپارچه مدیریت نشریات ادواری کشور، لینک جدید مجله زبان و زبان­شناسی در وبگاه انجمن زبان­شناسی ایران فعال شد. از این پس، استادان ارجمند و دانشجویان گرامی تنها ازاین راه می­توانند برای ارسال مقالات و دست­یابی به متن کامل مقالات فصلنامه علمی- پژوهشی زبان و زبان­شناسی اقدام کنند.

متن کامل خبر


طبق اعلام سایت وزارت علوم کشور، تنها واحد دانشگاه آزاد اسلامی که دارای مجوز وزارت علوم برای پذیرش دانشجو در مقطع دکترای رشته زبانشناسی همگانی دارد، واحد علوم تحقیقات تهران است.

برای مشاهده لینک مربوطه اینجا را کلیک کنید.


در مورد قابلیتها و پتانسیلهای رشته زبانشناسی همه امون تا حدود زیادی آگاهی داریم و هر کدوممون دست کم یه لیست 50 تایی از قابلیتهای بالقوه ی یک زبانشناس رو میتونیم بنویسیم.

ولی اجازه بدید راجع به اکنون و اینجا صحبت کنیم.

اینجا ایران است. جایی که دانش آموخته های پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی هم علافند، چه برسه به رشته ی مهجوری مثل زبانشناسی.

ازتون میخوام که از بازار کار بالفعل زبانشناسی و تجربه های خودتون بگید. یعنی اون ظرفیتهایی که شما خودتون و یا دوستانتون به عنوان کارشناس زبانشناسی بهش رسیدید و از طریق رشته خودتون کسب درآمد میکنید.تیم ترویج زبانشناسی

در اول بهمن 94 پس از 4 سال فعالیت مستمر وبلاگ زبانشناسان آینده، تیم کشوری ترویج دانش زبانشناسی با هدف کارآفرینی در این رشته و به واسطه تحرک این وبلاگ در فضای مجازی کشور تشکیل شد و فعالیت عملی خود را به فضای واقعی آورد تا سرانجام این وبلاگ به هدف خود رسیده باشد.
***************
کانال تلگرام https://telegram.me/linguists2b
صفحه فیسبوک https://www.facebook.com/linguists2b


نظرسنجی

  • تیم ترویج با همکاری یکی از موسسات آموزشی تهران در نظر دارد چند کارگاه تک‌درس و نیز مرور تست آزمون دکترای زبانشناسی، با ظرفیت محدود، برگزار کند. با توجه به سرفصل، از نظر شما داوطلب فرهیخته، مهمترین تک‌درس کنکور کدام است؟

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :